Good Wood

Pergole i tarasy

Drewniane altany ogrodowe są coraz popularniejszym wyposażeniem działek i podwórek. Polecamy je osobom doceniającym możliwość letniego relaksu na świeżym powietrzu.

Produkcja i montaż pergoli oraz tarasów

Specjalizujemy się w produkcji pergoli i tarasów na terenie Krakowa i w jego okolicy.

Wyprodukowane przez nas pergole tarasowe oraz tarasy są wykonane z najwyższej jakości drewna KVH i BSH. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, który dba o pełne zadowolenie każdego klienta. 

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Pergole tarasowe

Do produkcji pergoli tarasowych używamy materiałów najwyższej jakości, które są odpowiednio przystosowane do użytkowania na zewnątrz. Dzięki temu będą odporne na uszkodzenia mechaniczne, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz szkodliwe substancje organiczne, takie jak np. ptasie odchody. Staramy się aby każda realizacja pasowała do  infrastruktury ogrodu.

Tarasy

Drewniany taras, będący konstrukcją budowlaną na poziomie parteru lub nawet na wyższych kondygnacjach, stanowi idealną przestrzeń rekreacyjną. Może doskonale zastąpić tradycyjny balkon lub służyć jako łącznik między domem a ogrodem, tworząc strefę przejściową. Bez względu na to jak jest umiejscowiony, starannie dobieramy materiał, z którego ma być wykonany. Nasze tarasy wykonywane są z modrzewia europejskiego, syberyjskiego, drewna egzotycznego i kompozytu. Używamy solidnych i trwałych elementów wykończeniowych.

Sprawdzone materiały

Korzystamy tylko z wysokiej klasy materiałów od sprawdzonych dostawców.

Profesjonalizm

Zawsze wywiązujemy się z ustalonych terminów starając się spełnić oczekiwania klienta.

Wykwalifikowani pracownicy

Wyszkolona kadra pracownicza jest gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

Bezpłatna wycena

Na podstawie udzielonych informacji będziemy mogli wstępnie wycenić Państwa inwestycję.

Galeria realizacji

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji.

Masz pytania? Porozmawiajmy!

Współpracujemy tylko z najlepszymi