Good Wood

Wiaty garażowe

Drewniane wiaty garażowe są praktycznym, trwałym i estetycznym zadaszeniem dla Twojego pojazdu.

Produkcja i montaż wiat garażowych

Szeroki wybór nowoczesnych i tradycyjnych wiat garażowych. Oferujemy produkcję wiat wraz z usługą montażu w Krakowie i okolicach. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Zajmujemy się produkcją i montażem drewnianych wiat garażowych – jednostanowiskowe, dwustanowiskowe oraz większe modele dostosowane do wielu pojazdów. Wiaty wykonane są z drewna klejonego KVH i BSH. Najczęściej wykonywane przez nas drewniane wiaty garażowe posiadają klasyczną konstrukcję, harmonijnie wpisującą się w otoczenie i architekturę domu. Oferujemy pokrycia dachów wykonane z deski podbiciowej, gontu bitumicznego oraz blachodachówki, a także poliwęglanu. W bardziej nowoczesnych inwestycjach proponujemy zastosowanie dachu z poliwęglanu litego, komorowego lub trapezowego. Wiaty garażowe wykonane z wysokiej jakości drewna doskonale komponują się z otaczającą zielenią ogrodu, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i ochronę pojazdom.

Wiaty o powierzchni do 50m2 można swobodnie umieścić w różnych częściach działki bez konieczności zgłaszania lub uzyskiwania pozwolenia na budowę.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Galeria realizacji

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji.

Współpracujemy tylko z najlepszymi